Komentet

5 11 votes
Vlersimi
Subscribe
Notify of
guest
11 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Korab Muhaxheri
Korab Muhaxheri
3 years ago
Vlersimi :
     

Ne jemi ndare shum te kenaqur me sherbimin qe morem per hapjen e bunarit nga fillimin e ne fund dhe do te ua rekomandoj miqve

Fidal Ilazi
Fidal Ilazi
3 years ago
Vlersimi :
     

Ne jemi shumë të kënaqur qe kemi pasur një bashkëpunim me ju për hapjen e pilotave dhe presim me padurim të kemi një projekt tjetër.

Dardan Belegu
Dardan Belegu
3 years ago
Vlersimi :
     

Puna e Komplast Grup ishe nje pervoje shum pozitive, ata jan shum miqesor dhe profesionit ne punen qe e bejne per hapjen se puseve (bunareve)!

Gentrit Krasniqi
Gentrit Krasniqi
3 years ago
Vlersimi :
     

Une kam zgjedh Komplast Group per hapjen e pilotave per ndertimin e objektit tim, pasi me rekomandoi nje shok i imi, une i rekomandoj cdo kujt.
Profesionalizmi dhe puna e tyre ishte e shkelqyeshme.

Florim Salihu
Florim Salihu
3 years ago
Vlersimi :
     

Komplast Group ishi profesionist ne hapjen e bunareve dhe makineri monderne te besueshem dhe te perkushtuar ne pune.
Une ua rekomandoj te gjithve!

Hapjen e Bunarav Hapjen e Bunarave Hapjen e Bunarev Hapjen e Bunareve Hapja e Bunarav Hapja e Bunarave Hapja e Bunarev Hapja e Bunareve Hapja e Bunarit Hapjen e Bunarit Hapjen e Pusev Hapjen e Puseve Hapjen e Pusave Hapjen e Pusav Hapja e Pusev Hapja e Pusav Hapja e Puseve Hapja e Pusave Hapja e Pilotave Hapja e pilotav Hapja e pilotev Hapja e Mikropilotave Hapja e Mikropilotav Hapja e Mikropiloteve Hapja e Mikropilotev Hapjen e Pilotave Hapjen e Pilotav Hapjen e Pilotev Hapjen e Mikropilotave Hapjen e Mikropilotav Hapjen e Mikropiloteve Hapjen e Mikropilotev
Artan Azemi
Artan Azemi
3 years ago
Vlersimi :
     

Komplast Group Numer 1 ne kosove per hapjen e bunareve ishi valla ,suksese

Nexhmedin Ahmeti
Nexhmedin Ahmeti
3 years ago
Vlersimi :
     

Ju hec puna mbare e shum korrek ishi

Enver Vrella
Enver Vrella
3 years ago
Vlersimi :
     

Kompani me plot pergjithesi e suksese me standarde evropjane.suksese te metutjeshme i nderuari z.Milaim dhe djemt e tij.ata te cilet punsohen ne ket kompani vertet qe nuk dote zhgenjehen asni her.dota gozojn rrespektin e plot nga drejtori dhe stafi pergjegjes.veq perpara ju lumt…

Abdul Sadriau
Abdul Sadriau
3 years ago
Vlersimi :
     

Ju lumt Komplast Group bëni punë të mrekullueshme.

Ramadan Bajrami
Ramadan Bajrami
3 years ago
Vlersimi :
     

Te unë ne Komunen e Gjilanit,toka thuajse krejt guri,pa problem e kan ba shpumjen Fi-14 me gypa pllastike uj ka i knaqun jam me punen qe e kan ba,flm prej Kompanis

Muhamed Hyseni
Muhamed Hyseni
3 years ago
Vlersimi :
     

Kompani profesionale. Jam shume i knaqur me punene qe e kan kryer ne terren-lokacion shume te papershtatshem .Falemnderit..

Translate